D-Teams

  naam club   naam club
1 Rik Wijers EWC'46 18 Roan Swemers RESIA
2 Wes Hebben EWC'46 19 Sjoerd Thijssen RESIA
3 Cas Nijsen EWC'46 20 Stan Mulders RESIA
4 Sylvan Reusen EWC'46 21 Reving Plantenga RESIA
5 Tom Wit EWC'46 22 Bas Kuipers RESIA
6 Lars Wijnhoven EWC'46 23 Corne Verkoelen RESIA
7 Joost Weijs EWC'46 24 Jens Peters RESIA
8 Rick Rombouts EWC'46      
9 Remco Camps EWC'46      
10 Lars Krebbers EWC'46      
11 Max van Kuijk EWC'46      
12 Reno Nijsen EWC'46      
13 Theike Nijsen EWC'46      
14 Tjeu Weijs EWC'46      
15 Romy Klabbers EWC'46      
16 Joyce Hendrix EWC'46      
17 Janneke Heijmans EWC'46      
           
       

MF-Teams

        naam club
  HoofdTrainer/Coordinator   1 Jorn Sprunken EWC'46
  Christian Wijers   2 Joelle Rothengather EWC'46
      3 Ties Engels EWC'46
  Trainingsdagen   4 Kenji Vogel EWC'46
  Maandag en Woensdag        
        Hoofdtrainer  
  Plaats     n.n.b.  
  Wellerlooi        
        Trainingsdagen  
        Woensdag  
           
        Plaats  
        Well  
           

 

E-Teams

 

F-Teams

  naam club   naam club
1 Rick Alberts EWC'46 1 Bas Laarakker EWC'46
2 Eef Ankersmit EWC'46 2 Teun Pauwels EWC'46
3 Gijs Arts EWC'46 3 Lucas Brauckmann EWC'46
4 Jules Deckers EWC'46 4 Roy Laarakker EWC'46
5 Jens Driessen EWC'46 5 Kyan Verhoeven EWC'46
6 Luuk Kremers EWC'46 6 Siemen Weijers EWC'46
7 Tim Laarakker EWC'46 7 Ruben Willems EWC'46
8 Jill Rothengather EWC'46 8 Niels Laarakker EWC'46
9 Lucas van Schaijck EWC'46 9 Joep Wijers EWC'46
10 Senna Vissers EWC'46 10 Aukje Deckers EWC'46
11 Teun Wijers EWC'46 11 Isa Wijnhoven EWC'46
12 Yari Koenen EWC'46 12 Lara Lenssen EWC'46
13 Loes Nijsen EWC'46 13 Joy Roelofs RESIA
14 Dennis Arts EWC'46 14 Bas Hendrix RESIA
15 Chiel Nijsen EWC'46 15 Daan Kuipers RESIA
16 Boy Engels EWC'46 16 Stan Bartels RESIA
17 Mirthe Janssen  EWC'46 17 Sienne Mulders RESIA
18 Kid Brand RESIA 18 Sil Roelofs RESIA
19 Fer janssen RESIA 19 Isa Lankes RESIA
20 Owen Martens RESIA      
21 Bart Thijssen RESIA      
22 Jordy Verheagh RESIA      
23 Bram Janze RESIA      
24 Jip Kuypers RESIA      
25 Lindsey Laumen RESIA      
26 Rik Mulders RESIA      
27 Sheliandro Plantenga RESIA      
           
           
  HoofdTrainer/Coordinator     HoofdTrainer/Coordinator  
  Pascal Martens     Geron Petit  
           
  Trainingsdagen     Trainingsdagen  
  Dinsdag en Donderdag     Maandag en Woensdag  
           
  Plaats     Plaats  
  Well     Well  

 

 

A- team

 

B-team

 
  naam club   naam club  
1 Daniel van Soest EWC'46 1 Ted Verberne EWC'46  
2 Nickie Theeuwen EWC'46 2 Remo Broere EWC'46  
3 Jelle Klabbers EWC'46 3 Kevin Clevers EWC'46  
4 Jurre Klabbers EWC'46 4 Sid Hebben EWC'46  
5 Wout van de Broek EWC'46 5 Leroy Koppes EWC'46  
6 Guus Valckx EWC'46 6 Tim van Lieshout EWC'46  
7 Nick Theunissen EWC'46 7 Niels Rombouts EWC'46  
8 Coen van Elsen EWC'46 8 Max Verstraelen EWC'46  
9 Nick Jacobs EWC'46 9 Stan Frederix RESIA  
10 Jelle van Osch EWC'46 10 Sem Michiels RESIA  
11 Mike Kroon EWC'46 11 Gianni Simons RESIA  
12 Stef Jacobs EWC'46 12 Sjoerd Welvaarts RESIA  
13 Rick v. Lieshout EWC'46 13 Villiandro Josephia RESIA  
14 Rob Derks EWC'46 14 Daan Lagarde  RESIA  
15 Dion Sanders RESIA        
             
             
             
             
  HoofdTrainers     HoofdTrainer    
  Mimoun Akrom     Brian Souren    
  Peter van Osch          
             
  Trainingsdagen     Trainingsdagen    
  Dinsdag en Donderdag     Dinsdag en Donderdag    
             
  Plaats     Plaats    
  Well     Wellerlooi    
             
             
             
 

C-teams

  naam club   naam club  
1 Friso Nijsen EWC'46 19 Niels Maarse RESIA  
2 Joep Heijmans EWC'46 20 Jarno vd Berg RESIA  
3 Sam Pelzer EWC'46 21 Max Martens RESIA  
4 Chad Peters EWC´46 22 Jord Theeuwen RESIA  
5 Sen Valckx EWC´46 23 Sander van der Vleugel RESIA  
6 Casper Verrijdt EWC´46 24 Kevin Crommentuyn RESIA  
7 Hshmet Zamarialai EWC'46 25 Bart Hendrix RESIA  
8 Ruben Broere EWC'46 26 Tim Michiels RESIA  
9 Youri Hendriks EWC´46 27 Lars van Pinxteren RESIA  
10 Daan van Lieshout EWC'46 28 Daan Theeuwen RESIA  
11 Michael Linders EWC'46 29 Ramon Theeuwen RESIA  
12 Tristan Reiniers EWC'46 30 Alexander Tsegay Madhane RESIA  
13 Sil Peeters EWC'46 31 Silke Kleeven RESIA  
14 Karlijn Verberne EWC'46 32 Rosan Mulders RESIA  
15 Jennifer Linders EWC'46 33 Alies Hebben RESIA  
16 Meike Linders EWC'46 34 Jessie Wijnhoven RESIA  
17 Sjuul Krebbers EWC'46 35 Anouk Crommentuyn RESIA   
18 Shelly de Beus EWC'46        
             
  HoofdTrainer/Coordinator          
  Chris Michiels          
             
  Trainingsdagen          
  Maandag en Woensdag          
             
  Plaats          
  Well          

 

Vanaf heden zijn de oranje sokken voor de jeugd te verkrijgen in de kantine van EWC. De sokken kosten € 8,- per paar en zijn van zeer goede kwaliteit. Te verkrijgen tijdens thuiswedstrijden, zie programma jeugd en/of senioren.

Coronaprotocol

2016 okt1 EWC F1  (11).JPG