.

Trekkingslijst loterij 42e kerstzaalvoetbaltoernooi             Kleur: oranje

2

poloshirt

     

7

voetbal

     

40

kadobon € 15,00 sport 2000 van Neerven

74

voetbal

     

94

voetbal

     

107

rugzak

     

141

sportshirt

     

181

poloshirt

     

186

voetbalsokken

   

201

voetbalsokken

   

219

voetbalsokken

   

240

pet

     

254

voetbal

     

289

trainingspak

   

332

voetbalsokken

   

334

voetbal

     

397

voetbal

     

404

voetbal

     

450

voetbalsokken

   

477

kadobon € 15,00 sport 2000 van Neerven

484

voetbalsokken

   

486

voetbal

     

501

sportsokken

   

526

voetbal

     

544

derbystar keepershandschoenen

574

voetbal

     

601

derbystar keepershandschoenen

628

voetbal

     

661

voetbalsokken

   

700

kadobon € 15,00 sport 2000 van Neerven

710

trainingspak

   

746

windjack

     

783

voetbal

     

801

voetbal

     

815

poloshirt

     

821

derbystar keepershandschoenen

841

poloshirt

     

842

voetbal

     

907

voetbal

     

909

traningsjas

   

915

trainingspak

   

924

kadobon € 15,00 sport 2000 van Neerven

965

poloshirt

     

Prijzen zijn op te halen bij Hans Hermens, Frans Halsstraat 18 vanaf 2 januari 2019 na 18.00 uur. Tel 0485-342388

TEAM

DATUM

TIJD

WAAR

JO17

Maandag 10 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO17

Maandag 17 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO15-1

Donderdag 13 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO15-1

Donderdag 20 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO15-2

Donderdag 13 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO15-2

Donderdag 20 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO13

Dinsdag 11 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO13

Dinsdag 18 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO11-1

Dinsdag 11 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Well

JO11-1

Dinsdag 18 - 12

19:00 – 20:00 uur

Gymzaal Well

JO11-2

Dinsdag 11 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Well

JO11-2

Dinsdag 18 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Well

JO9-1

Zaterdag 15 - 12

11:00 – 12:00 uur

Gymzaal Well

JO9-1

Zaterdag 22 - 12

11:00 – 12:00 uur

Gymzaal Well

JO9-2

Zaterdag 15 - 12

10:00 – 11:00 uur

Gymzaal Well

JO9-2

Zaterdag 22 - 12

10:00 – 11:00 uur

Gymzaal Well

JO7

Dinsdag 4 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO7

Dinsdag 11 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

JO7

Dinsdag 18 - 12

18:00 – 19:00 uur

Gymzaal Wellerlooi

WIJ WENSEN IEDEREEN EEN GOED EN GEZOND EN SPORTIEF 2019 TOE !!!!.

Uitslagen KZT 2018:

JO17 (B) tweede en vierde;
JO15-1 (C) derde, JO15 2en3 tweede en vierde;
JO13-1 (D) vierde en JO13-2 vijfde;
JO11-1 (E) vierde en JO11-2 ook vierde;
JO9-1 (F) winnaar en JO9-2 zesde;
JO7 (mf) eerste en vierde;
Penalty’s: F Juup Koppers, eerste; E Jens Custers vierde en D Rens Ankersmit eerste.

ZATERDAG 19 JAN 2019:

Zaaltoernooi voor twee C-teams (zaalteams) van EWC in de zaal te Maashees, van 12.30 uur tot 16.00 uur. (Ieder 5 wedstrijden).

ZATERDAG 26 JAN 2019:

Bekerprogr: 13.30 uur EWC JO15-1 – Achates JO15-1
De voor deze datum geplande wedstrijd: EWC C1 – IVO C1, wordt waarschijnlijk op een doordeweeksedag gespeeld.

DONDERDAG 27 DEC:

10.30-11.45 uur: Mini-F van EWC/Resia;

                           (Twee teams van EWC/Resia);

13.15-15.15 uur: E2 van EWC/Resia (JO11-2) (5 veldspelers);

15.30-17.30 uur: E1 van EWC/Resia (JO11-1) (5 veldspelers);

18.30-21.00 uur: B1 en B2 van EWC/Resia (JO17-1+2).

VRIJDAG 28 DEC:

08.30-11.00 uur: F1 en F2 van EWC/Resia (JO9-1+2) (5 veldsp);

11.00-14.15 uur: D2 (JO13-2) van EWC/Resia;

14.30-16-45 uur: D1 (JO13-1) van EWC/Resia;

            (Wedstrijden van D worden geleid door EWC-scheidsrechters)

17.00-19.30 uur: C2 en C3 van EWC/Resia (JO15-2+3);

19.30-22.00 uur: C1 (EWC-Resia) (JO15-1);

ZATERDAG 29 DEC:

11.00 uur Penaltytrofee;

12.00 uur tot 16.30 uur Finales F – E – D.

WIJ WENSEN IEDEREEN PRETTIGE KERSTDAGEN TOE EN EEN GOED EN GEZOND 2019.

(en uiteraard alle voetballers en –sters een fijn kerstzaalvoetbaltoernooi).

zaterdag 9 juni 2018
Sportpark te Well

Team:

Aanvang:

Einde:

JO-07

10.30u

12.30u

JO-08/9

10.30u

12.30u

JO-11

10.00u

12.00u

JO-13

10.00u

12.00u

JO15

13.00u

15.00u

JO17

13.00u

15.00u


Spelers graag 15 minuten vóór aanvang aanwezig. Leiders 30 minuten voor aanvang aanwezig.

Gezamenlijk met de spelers, leiders en familie (en iedereen die wil komen kijken) sluiten we het seizoen leuk af met diverse activiteiten, waarbij een hapje en een drankje niet mogen ontbreken!

Tot zaterdag op het sportpark!

EWC/RESIA jeugd.

JO19 (A1)                      3e plaats;
JO17 (B1)                      3e en 6e plaats;
JO15 (C1-C2)                2e en 3e plaats;
JO15 (C3-C4)                1e en 5e plaats;
JO13 (D1)                      5e plaats;
JO13 (D2)                      5e plaats;
JO11 (E1)                      1e plaats;
JO11 (E2)                      2e plaats;
JO9 (F1-F2)                   3e en 4e plaats;
JO9 (F3)                        4e plaats;
MF                                  Wordt geen eindstand opgemaakt.

Penaltyschieten:             Jeffry Roodbeen 1e;
                                        Max Verberne 3e;
                                        Jurre van Gool 2e;
                                        Bregje van Loenen 3e.
                                        Joy Roelofs 1e.                                        

PROFICIAT MEISJES EN JONGENS MET DE BEHAALDE PLAATSEN EN HET PLEZIER DAT JULLIE ER MEE GEHAD HEBBEN.                

DSC04913.JPG